Videos

VAMPIRE: THE MASQUERADE SWANSONG – Nowy zwiastun

Poznaj Leyshę, jedną z trzech grywalnych postaci w nowej, fabularnej grze RPG autorstwa Big Bad Wolf.

Leysha jest Malkavian, jednym z założycielskich klanów Camarilli i pojawia się jako młoda kobieta w wieku około 30 lat. Pod jej bladą skórą i źrenicami różnej wielkości kryje się nieuleczalny ból, niestabilność psychiczna, na którą cierpią wszyscy Malkavianie po Uścisku, ugryzienie zadane człowiekowi przez wampira, stworzenie skazane na pozostanie w ukryciu na widoku.

Na filmie Leysha bawi się niewinnie ze swoim dzieckiem Halsey. Ale ta łagodna sytuacja zamienia się w koszmar na jawie i rodzi pytanie: czy coś z tego jest prawdziwe?

Aby się ukryć, Leysha używa Obfuscate, jednej z wielu wampirycznych mocy, których można użyć w grze. Vampire: The Masquerade – Swansong to gra RPG oparta na fabule, która oferuje unikalną mechanikę rozgrywki. Rozwiązuj konflikty i tajemnice, aby zdobywać punkty doświadczenia i awansować swoje postacie, zwiększając w ten sposób swoje specjalne moce.

W tej narracyjnej grze RPG zaadaptowanej z piątej edycji Vampire: The Masquerade, gracz przejmuje kontrolę nad 3 wampirami należącymi do różnych klanów Camarilla, tajnego stowarzyszenia, do którego należy większość wampirów. Przeplatając się między ich splecionymi opowieściami, gracz musi skonfrontować różne punkty widzenia swoich bohaterów, aby rozwikłać fakty z fikcji. Z szeptami o spiskach, morderstwach i walkach o władzę gracz musi chronić swój klan, odkryć prawdę, a przede wszystkim egzekwować Maskaradę, wampirze prawo mające na celu ukrycie przed ludźmi istnienia nocnych stworzeń.

Vampire: The Masquerade – Swansong będzie dostępne na
PC (Epic Games Store) i konsole.