Newsy

Bless Unleashed zwiastun na PC

Premiera Bless Unleashed na PC 6 sierpnia
Darmowa gra MMORPG trafia na Steam w samą porę, by pokonać letnie upały

Neowiz i Round8 Studio z przyjemnością ogłaszają datę premiery swojej wyczekiwanej gry MMORPG na PC, Bless Unleashed. Bless Unleashed ma trafić na Steam, pojawi się na PC 6 sierpnia. Gra będzie darmowa, podobnie jak na platformach PlayStation i XBOX. Wszyscy, którzy brali udział w betach, będą mogli zagrać ponownie i wypróbować wszystkie dodatki do gry – tym razem bez dalszego resetowania postępów!

W ramach specjalnego wydarzenia, podczas Steam Next Fest trwającego od dziś do 22 czerwca, Bless Unleashed będzie gospodarzem specjalnej wersji „Demo” gry, która da każdemu na ogrodzeniu ostatnią szansę wypróbowania samouczka i aspektów tworzenia postaci gra przed jej premierą później w lecie. Postęp nie zostanie przeniesiony do premiery, aby zapewnić równe warunki gry dla wszystkich graczy w momencie premiery. Pobranie wersji demonstracyjnej podczas Steam Next Fest pozwoli również zaoszczędzić czas podczas uruchamiania gry, zmniejszając rozmiar pobierania do uruchomienia.

Wszyscy gracze, którzy zarejestrują się wstępnie w wersji Steam lub na BlessUnleashedPC.com, otrzymają mnóstwo bonusowych nagród, w tym zupełnie nowego, ekskluzywnego wierzchowca i dodatkowe 7 dni premii za subskrypcję. W przyszłym wpisie na blogu na Steamie przedstawimy również dodatkowe funkcje i ulepszenia związane z premierą Bless Unleashed na PC.

Komentarze (0)

Zostaw odpowiedź