Newsy

A Plague Tale: Innocence – zwiastun Gen9 PS5 XSX

A Plague Tale: Innocence to mroczna, ekscytująca trzecioosobowa gra przygodowa, łącząca akcję, eksplorację i skradanie się, opracowana przez studio Asobo.

1349. Plaga pustoszy Królestwo Francji. Amicia i jej młodszy brat Hugo są ścigani przez Inkwizycję przez wioski zniszczone przez chorobę. Podczas swojej podróży będziesz musiał połączyć siły z innymi sierotami i uniknąć nienaturalnych rojów szczurów za pomocą ognia i światła. Wspomagany jedynie ogniwem, które łączy losy sieroty, staniesz przed najciemniejszymi dniami historii w desperackiej walce o przetrwanie. Nie wszystko jest przeciwko tobie. Cienie zapewniają ukryte bezpieczeństwo przed nieustanną pogonią Inkwizycji, a roje szczurów wewnątrz są równie zabójcze dla twoich wrogów. Współpracuj z innymi sierotami, aby realizować diabelskie plany prosto z umysłów dzieci, nakłaniając wrogów do wzajemnego niszczenia się, podczas gdy ty uciekasz w bezpieczne miejsce. Twoja wierna proca, spryt i kilkoro przyjaciół, których spotkasz po drodze, to jedyna pomoc, na której naprawdę możesz polegać.

A Plague Tale: Oszałamiający średniowieczny świat Innocence został ożywiony przez uderzające otoczenie i kierownictwo artystyczne tego weterana, uzupełnione zapierającym dech w piersiach wynikiem. Odważ się wejść w tę koszmarną wizję historii, w której zaczyna się twoja przygoda… i kończy się czas niewinności.